Imię Nazwisko Kategoria Klub
Ksawery Adaszak Młodzik AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
Jacek Antonowicz Masters AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
Krzysztof Antonowicz Junior Młodszy AMG CYBINKA TEAM
Marta Balcerzak Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Milena Banaszkiewicz Młodziczka LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Jan Błyskoń Żak NIEZRZESZONY LEDENT
Grzegorz Cebulski Masters LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Arkadiusz Charczuk Junior Młodszy LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Czesław Ciesielski Masters LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Bartosz Cygan Młodzik AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
Maja Czarna Młodziczka LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Hubert Drobek Orlik GAVERZICHT BE OKAY
Marta Dutczak Juniorka Młodsza LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Rozalia Dutczak Młodziczka LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Igor Gładosz Żak LUKS TRASA-EKO-GŁOGÓW
Bartosz Ignaszewski Junior Młodszy LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
Tadeusz Jasionek Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Maja Jóżkowicz Młodziczka AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
Marta Józkowicz Kategorie dzieciece BMX AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
Joanna Jóźwiak Masters AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
Bartłomiej Junik Junior Młodszy LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
Paweł Jurczyk Młodzik LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Bartłomiej Komar Junior Młodszy STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
Małgorzata Krawczyk Elita MAYDAY TEAM
Emilia Kuchta Juniorka LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Błażej Leszkiewicz Żak LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
Wiktor Lutowski Żak LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Maja Masiowska Orliczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Konrad Minta Junior Młodszy AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
Wiktor Palutka Młodzik LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Iwona Podkościelna B KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Filip Prokopyszyn Orlik KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
Kacper Ptaszyński Żak LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Szymon Puk Młodzik AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
Gabriel Rogaczewski Młodzik LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Antoni Rożek Żak LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Alan Sadowski Żak LUKS TRASA-EKO-GŁOGÓW
Anna Sagan Orliczka TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Aleksander Ślączka Junior Młodszy LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Filip Socha Orlik ZAK- BOGO TEAM SZCZECIN
Szymon Stępień Junior Młodszy LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Robert Suszczyński Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Miłosz Świątek Cyklosport LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Bartosz Wentland Junior Młodszy AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
Witold Wierzbicki Kategorie dzieciece BMX LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Wiktor Wożniak Junior Młodszy LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Krzysztof Ziemba Junior Młodszy UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
Paweł Znamirowski Elita LKS TRASA ZIELONA GÓRA

WCZYTAJ WIĘCEJ