Imię Nazwisko Kategoria Klub
Krzysztof Antonowicz Junior AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
Bartłomiej Bacieczko Junior LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
Maciej Borkowski Żak LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
Antoni Borula Żak UKS BIZON BIEGANÓW
Nataniel Cały Kategorie dzieciece BMX UKS BIZON BIEGANÓW
Michał Ceglewski Junior AMG CYBINKA TEAM
Arkadiusz Charczuk Junior LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Rafał Chmiel Masters NIEZRZESZONY FSD Sport SCOTT
Maja Czarna Juniorka Młodsza LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Rozalia Dutczak Juniorka Młodsza LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Roman Fulara Masters NIEZRZESZONY
Zbigniew Gajda Masters NIEZRZESZONY Mistrzowskie Rowery
Łukasz Gładosz Masters LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
Wiktoria Gładosz Orliczka LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
Igor Gładosz Młodzik LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
Maja Głazowska Młodziczka LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Bogdan Hałucha Masters NIEZRZESZONY Eurobike Kaczmarek Team
Michalina Huzarska Żakini LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
Bartosz Ignaszewski Junior LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
Piotr Jakubowski Masters NIEZRZESZONY
Bartosz Janas Młodzik UKS BIZON BIEGANÓW
Patryk Janiszewski Orlik MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH / WINSPORT
Natalia Jaros Żakini LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
Jakub Jastrzębski Junior Młodszy LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
Aleksander Józefiak Kategorie dzieciece BMX UKS BIZON BIEGANÓW
Paweł Jurczyk Junior Młodszy LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Bartosz Juszczak Młodzik UKS BIZON BIEGANÓW
Tobiasz Kesling Żak LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Maciej Kłoczaniuk Masters UKS PELETON NOWA SÓL
Michalina Komel Młodziczka LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Krzysztof Kominek Masters NIEZRZESZONY Romet
Adam Komisaruk Orlik SPARK NOWA SÓL
Matylda Kopczyk Młodziczka LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Bartosz Korzyniewski Młodzik UKS BIZON BIEGANÓW
Denis Krauz Młodzik UKS BIZON BIEGANÓW
Krzysztof Krawczak MC5 GORZOWSKI ZWIĄZEK SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH "START"
Anita Krawczyk Masters NIEZRZESZONA
Zofia Krystkowiak Juniorka KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Błażej Leszkiewicz Młodzik LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
Dawid Lewandowski Junior Młodszy LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
Volodymyr Lystsev Żak LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Bartosz Łuciów Kategorie dzieciece BMX SPARK NOWA SÓL
Robert Maciąg Masters NIEZRZESZONY
Sylwia Maciejkiewicz C5 GORZOWSKI ZWIĄZEK SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH "START"
Filip Michalczyk Młodzik SPARK NOWA SÓL
Antoni Mikuliszyn Junior Młodszy SPARK NOWA SÓL
Stanisław Ogiejko Junior AMG CYBINKA TEAM
Piotr Olech Młodzik UKS BIZON BIEGANÓW
Aleksandra Olech Juniorka UKS BIZON BIEGANÓW
Jakub Ostrowski Orlik SPARK NOWA SÓL
Michał Paluta Elita JBG-2 CRYOSPACE
Wiktor Palutka Junior Młodszy KLTC KONIN
Piotr Pietrucha Masters GORZOWSKI ZWIĄZEK SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH "START"
Jerzy Poniewierski Masters UKS BIZON BIEGANÓW
Dominik Poturnicki Junior Młodszy SPARK NOWA SÓL
Filip Prokopyszyn Orlik KLUB SPORTOWY HERAKLES
Janusz Put Masters NIEZRZESZONY
Dawid Radkiewicz Junior Młodszy UKS BIZON BIEGANÓW
Adam Ratajczak Żak UKS BIZON BIEGANÓW
Igor Ratajczak Junior SPARK NOWA SÓL
Filip Ratajczak Kategorie dzieciece BMX UKS BIZON BIEGANÓW
Szymon Ratajczak Kategorie dzieciece BMX UKS BIZON BIEGANÓW
Michał Ratka Junior UKS PELETON NOWA SÓL
Gabriel Rogaczewski Junior Młodszy LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Alan Sadowski Młodzik LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
Fanciszek Sawka Kategorie dzieciece BMX SPARK NOWA SÓL
Michał Serafiński Żak SPARK NOWA SÓL
Mikołaj Serednicki Junior LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Łukasz Skoczylas Orlik TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
Hanna Skupińska Młodziczka LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
Antoni Smoley Młodzik LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
Marcel Stanik Młodzik LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
Szymon Stępień Junior LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Mirosław Szczepankiewicz H1 GORZOWSKI ZWIĄZEK SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH "START"
Joanna Szeliga C5 GORZOWSKI ZWIĄZEK SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH "START"
Olivier Szymkiewicz Młodzik UKS BIZON BIEGANÓW
Dawid Terlikowski Żak SPARK NOWA SÓL
Jakub Uchański Młodzik LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
Maja Urycka Młodziczka LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Witold Wierzbicki Żak LKS TRASA ZIELONA GÓRA

WCZYTAJ WIĘCEJ