Imię Nazwisko Kategoria Klub
Jacek Antonowicz Kierownik ekipy AMG CYBINKA TEAM
Krzysztof Antonowicz Junior Młodszy AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
Bartłomiej Bacieczko Junior LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
Joanna Balawajder Masters NIEZRZESZONA Seven Perceptus Team
Rafał Balawajder Masters NIEZRZESZONY Seven - Perceptus Team
Milena Banaszkiewicz Juniorka Młodsza LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Kamil Bandurowski Junior SPARK NOWA SÓL
Jan Błyskoń Młodzik LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Katarzyna Boczkowska-Pidek Masters NIEZRZESZONA SEVEN PERCEPTUS
Maciej Borkowski Kategorie dzieciece BMX LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
Antoni Borula Żak UKS BIZON BIEGANÓW
Bartosz Borula Masters UKS BIZON BIEGANÓW
Grzegorz Cebulski Masters LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Joanna Cedzidło Juniorka UKS PELETON NOWA SÓL
Michał Ceglewski Junior AMG CYBINKA TEAM
Arkadiusz Charczuk Junior Młodszy LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Rafał Chmiel Masters NIEZRZESZONY FSD Sport SCOTT
Natalia Chorostkowska Masters NIEZRZESZONA
Maja Czarna Młodziczka LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Krzysztof Daniłowski Masters NIEZRZESZONY Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
Hubert Drobek Orlik GAVERZICHT BE OKAY
Marta Dutczak Juniorka LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Rozalia Dutczak Juniorka Młodsza LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Robert Fabisiak Masters NIEZRZESZONY
Mateusz Flejszer Cyklosport NIEZRZESZONY Seven - Perceptus
Roman Fulara Masters NIEZRZESZONY
Bartosz Futryk Kategorie dzieciece BMX AMG CYBINKA TEAM
Dariusz Futryk Młodzik AMG CYBINKA TEAM
Wiesław Futryk Mechanik AMG CYBINKA TEAM
Zbigniew Gajda Masters NIEZRZESZONY Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
Łukasz Gładosz Masters LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
Wiktoria Gładosz Juniorka KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Igor Gładosz Żak LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
Grzegorz Grabarek Elita NIEZRZESZONY / TBM SYSTEMS
Pawel Grabarek Masters NIEZRZESZONY Seven - Perceptus
Piotr Gruszczyński Mechanik LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
Bogdan Hałucha Masters NIEZRZESZONY Electric Kaczmarek Team
Marek Hubko Masters UKS BIZON BIEGANÓW
Michalina Huzarska Żakini LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
Bartosz Ignaszewski Junior Młodszy LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
Maciej Iwko Masters NIEZRZESZONY Szczepan Bike
Adam Jągowski Masters NIEZRZESZONY
Piotr Jakubowski Masters NIEZRZESZONY
Patryk Janiszewski Junior MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH
Sylwester Janiszewski Elita KLUB SPORTOWY HERAKLES
Mirosław Janusek Masters NIEZRZESZONY
Jakub Jastrzębski Młodzik LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
Aleksander Józefiak Kategorie dzieciece BMX UKS BIZON BIEGANÓW
Bartłomiej Junik Junior LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
Paweł Jurczyk Junior Młodszy LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Bartosz Juszczak Żak UKS BIZON BIEGANÓW
Zbigniew Kędzierzyński Masters NIEZRZESZONY
Arkadiusz Kielbasa Masters NIEZRZESZONY Seven Perceptus Team
Oskar Kieroński Junior UKS PELETON NOWA SÓL
Maciej Kłoczaniuk Masters UKS PELETON NOWA SÓL
Mateusz Kokowski Masters NIEZRZESZONY Seven - Perceptus Team
Adam Komisaruk Junior SPARK NOWA SÓL
Piotr Konwa Elita SGR SPECIALIZED
Sebastian Kosek Masters LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
Denis Krauz Żak UKS BIZON BIEGANÓW
Krzysztof Krawczak C5 GORZOWSKI ZWIĄZEK SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH "START"
Anita Krawczyk Masters NIEZRZESZONA
Zofia Krystkowiak Juniorka Młodsza KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Emilia Kuchta Juniorka LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
Joanna Legierska - Dutczak Masters NIEZRZESZONA Seven Perceptus Team
Błażej Leszkiewicz Żak LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
Dawid Lewandowski Junior Młodszy LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
Wiktor Lutowski Młodzik LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Mateusz Łangowski Masters NIEZRZESZONY
Robert Maciąg Masters NIEZRZESZONY
Sylwia Maciejkiewicz C5 GORZOWSKI ZWIĄZEK SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH "START"
Jerzy Makara Masters NIEZRZESZONY
Katarzyna Marchewka Masters NIEZRZESZONA
Tomasz Misjan Masters NIEZRZESZONY FSD Sport
Karol Nowak Junior UKS PELETON NOWA SÓL
Marcin Nowak Masters NIEZRZESZONY Osteo-pro
Ryszard Nowak Masters UKS PELETON NOWA SÓL
Krzysztof Nowakowski Masters NIEZRZESZONY Road - Racing.pl
Stanisław Ogiejko Junior AMG CYBINKA TEAM
Oliwia Opiela Juniorka Młodsza LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE

WCZYTAJ WIĘCEJ