Imię Nazwisko Kategoria Klub
Krzysztof Antonowicz Junior AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
Bartłomiej Bacieczko Junior LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
Kamil Bandurowski Junior SPARK NOWA SÓL
Jan Błyskoń Młodzik LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Maciej Borkowski Żak LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
Antoni Borula Żak UKS BIZON BIEGANÓW
Nataniel Cały Kategorie dzieciece BMX UKS BIZON BIEGANÓW
Michał Ceglewski Junior AMG CYBINKA TEAM
Arkadiusz Charczuk Junior LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Wiktor Chiliński Żak SPARK NOWA SÓL
Rafał Chmiel Masters NIEZRZESZONY FSD Sport SCOTT
Maja Czarna Juniorka Młodsza LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Oleksandr Dmytryk Junior Młodszy LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Leszek Dutczak Masters LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Marta Dutczak Juniorka LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Rozalia Dutczak Juniorka Młodsza LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Bartosz Dzierzgwa Młodzik SPARK NOWA SÓL
Maciej Mikołaj Fiedot Junior Młodszy SPARK NOWA SÓL
Roman Fulara Masters NIEZRZESZONY
Bartosz Futryk Żak AMG CYBINKA TEAM
Dariusz Futryk Młodzik AMG CYBINKA TEAM
Wiktor Gacioch Żak LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Zbigniew Gajda Masters NIEZRZESZONY Mistrzowskie Rowery
Łukasz Gładosz Masters LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
Wiktoria Gładosz Orliczka LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
Igor Gładosz Młodzik LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
Maja Głazowska Młodziczka LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Grzegorz Grabarek Elita NIEZRZESZONY / TBM SYSTEMS
Bogdan Hałucha Masters NIEZRZESZONY Eurobike Kaczmarek Team
Mykola Havryliuk Junior Młodszy LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Michalina Huzarska Żakini LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
Bartosz Ignaszewski Junior LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
Kacper Jakubas Orlik SPARK NOWA SÓL
Piotr Jakubowski Masters NIEZRZESZONY
Bartosz Janas Młodzik UKS BIZON BIEGANÓW
Marcelina Janicka Młodziczka LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Patryk Janiszewski Orlik MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH / WINSPORT
Marek Jaros Masters NIEZRZESZONY
Natalia Jaros Żakini LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
Jakub Jastrzębski Junior Młodszy LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
Aleksander Józefiak Kategorie dzieciece BMX UKS BIZON BIEGANÓW
Paweł Jurczyk Junior Młodszy LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Bartosz Juszczak Młodzik UKS BIZON BIEGANÓW
Tobiasz Kesling Żak LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Maciej Kłoczaniuk Masters UKS PELETON NOWA SÓL
Michalina Komel Młodziczka LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Krzysztof Kominek Masters NIEZRZESZONY Romet
Adam Komisaruk Orlik SPARK NOWA SÓL
Matylda Kopczyk Młodziczka LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Bartosz Korzyniewski Młodzik UKS BIZON BIEGANÓW
Denis Krauz Młodzik UKS BIZON BIEGANÓW
Krzysztof Krawczak MC5 GORZOWSKI ZWIĄZEK SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH "START"
Anita Krawczyk Masters NIEZRZESZONA
Zofia Krystkowiak Juniorka KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Błażej Leszkiewicz Młodzik LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
Dawid Lewandowski Junior Młodszy LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
Julia Lisowska Żakini LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Wiktor Lutowski Młodzik LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Volodymyr Lystsev Żak LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Bartosz Łuciów Kategorie dzieciece BMX SPARK NOWA SÓL
Robert Maciąg Masters NIEZRZESZONY
Sylwia Maciejkiewicz C5 GORZOWSKI ZWIĄZEK SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH "START"
Jakub Maroszek Młodzik LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
Filip Michalczyk Młodzik SPARK NOWA SÓL
Antoni Mikuliszyn Junior Młodszy SPARK NOWA SÓL
Ryszard Mikuła Kategorie dzieciece BMX SPARK NOWA SÓL
Stanisław Ogiejko Junior AMG CYBINKA TEAM
Piotr Olech Młodzik UKS BIZON BIEGANÓW
Aleksandra Olech Juniorka UKS BIZON BIEGANÓW
Franciszek Ostrowski Młodzik SPARK NOWA SÓL
Jakub Ostrowski Orlik SPARK NOWA SÓL
Michał Paluta Elita JBG-2 CRYOSPACE
Wiktor Palutka Junior Młodszy KLTC KONIN
Hanna Pałasz Młodziczka LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
Paweł Pęciak Masters NIEZRZESZONY GTW Racing Team
Antoni Piaskowski Młodzik AMG CYBINKA TEAM
Piotr Pietrucha Masters GORZOWSKI ZWIĄZEK SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH "START"
Jerzy Poniewierski Masters UKS BIZON BIEGANÓW
Dominik Poturnicki Junior Młodszy SPARK NOWA SÓL
Filip Prokopyszyn Orlik KLUB SPORTOWY HERAKLES

WCZYTAJ WIĘCEJ